Opavské gymnázium navštíví hned čtyři zajímavé osobnosti|Opavský a hlučínský deník | 24.2.2018 | Rubrika: zprávy z regionu | Strana: 3

Opava – Mendelovo gymnázium připravilo na středu 28. března už čtvrtý ročník Setkávání Baobab. Za studenty přijdou do chemické posluchárny představitelé čtyř různých oborů. Netypické pohledy na případy setkávání v matematice jim od 8.15 hodin vysvětlí Petr Klan z ČVUT Praha, o svědomí jako místu setkávání pohovoří od 9.30 hodin kněz Jan Czudek, duchovní život amazonských indiánů přiblíží od 10.45 hodin proslulý Mnislav Zelený – Atapana, který s nimi určitou dobu žil a mezidruhová setkání budou od 12 hodin náplní příspěvku Lenky Příplatkové z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy.

Publikováno: Úterý 27.02.2018 09:45

Kategorie: