Na Šumavě jsou uzavřena v dubnu všechna informační centra|jihoceskenovinky.cz | 2.4.2018 | Rubrika: regiony |

(...)

„V provozu bude také informační centrum v přeshraničním nádraží v Alžbětíně a ve středu 11. dubna od 16 hodin otevřeme infocentrum na Kvildě, kde proběhne další přednáška v rámci letošního cyklu k roku pralesů. Ondřej Sedláček z přírodovědeckéfakulty Univerzity Karlovy představí pralesy Kamerunu. Na duben jsme také připravili několik jarních vycházek s poznáváním ptáků a jejich hlasů s ornitology. Kromě těchto zajímavých vycházek zveme na neméně zajímavé komentované doprovody a to do Návštěvnického centra Falkenstein nebo Návštěvnického centra na Kvildě,“ dodává mluvčí NP Šumava Jan Dvořák.

(...)

Publikováno: Středa 04.04.2018 16:25