Extrémy počasí se budou opakovat. Horší jsou ale lány řepky a mizení druhů, varuje biolog|ct24.cz | 3.8.2018 | Rubrika: Věda

agris.cz | 3.8.2018 | Rubrika: Zemědělství

www.ct24.cz|3.8.2018

Extrémy počasí, jako je současná vlna veder, se budou v době globálních klimatických změn opakovat. V pořadu Interview ČT24 to uvedl biolog z Přírodovědecké fakulty UK David Storch. Vysoké teploty a sucho mohou vystřídat záplavy, varuje. Za větší problém však považuje likvidaci životního prostředí a vymírání druhů. Otázky kladl Daniel Takáč.

Publikováno: Úterý 07.08.2018 12:25

Kategorie: