Do Staré Boleslavi mají proudit tisíce lidí, hlavně mladé rodiny. Je na jejich masivní přísun město připraveno?|nasregion.cz | 20.2.2018

O prognóze vývoje početního stavu a pohlavní a věkové struktury obyvatelstva města Brandýs nad Labem-Staré Boleslavi na období 2017-205 informuje lednové vydání tamních Městských listů. Zastupitelé se prognózou zabývali koncem loňského roku.

(...)

V Brandýse by měla vyrůst multifunkční hala, která „uhasí“ problémy města s nedostatkem prostoru pro sport i zábavu
Prognózu zpracovali demografové z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, Boris Burcin, Tomáš Kučera a Luděk Šídlo. „Pracovali s ukazateli plodnosti, úmrtnosti, imigrace a emigrace (k 31. 12. 2016, Český statistický úřad (ČSÚ)) a dále s plány výstavby od starostů obcí,“ doplnila Matysová.

Publikováno: Středa 21.02.2018 12:40

Kategorie: