Český den boje proti rakovině|ČRO Radiožurnál | 16.5.2018 | 07:50 | Pořad: Ranní interview

Vždycky většinou od konce června zasedá výbor ligy a velmi pečlivě posuzuje všechny došlé granty, které se po celý rok shromažďují a věřte, že to je i někdy velmi takové bojovné posezení, protože vždycky je samozřejmě mnohem víc těch grantů. Snažíme se podporovat onkologický výzkum. Tam jsou projekty na vysoké částky, ale samozřejmě nemůžeme všechno uspokojit, takže to je jedno, jedno kritérium. Snažíme se podporovat pracoviště po celé republice. Takže například vloni dostala velkou částku na výzkumné, výzkumné projekty katedra genetiky a mikrobiologie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, ale také třeba Vysoké učení technické v Brně, nebo pracoviště v Ústí nad Labem, Masarykova univerzita v Brně, pedagogická fakulta byla podpořená. Je toho hodně a samozřejmě tohle všechno, všechny tyto údaje jsou k dispozici na našich webových stránkách velmi podrobně.

Publikováno: Pátek 18.05.2018 15:20

Kategorie: