Webinář II k tématu zvyšování odolnosti na vysokých školách

Dovolujeme si Vás a Vaše kolegy pozvat na webinář II k tématu zvýšení odolnosti na vysokých školách, který se uskuteční dne 25.4. 2024 od 14.00 do 16.00 hod., odkaz na připojení naleznete níže, na webinář není třeba se registrovat.
Čas 25.04.2024
od 14:00 do 14:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Navazujeme tak na první webinář, který se konal 29. února 2024. Ve druhém webináři se zaměříme na sdílení zkušenosti Univerzity Karlovy se situací, která bezpečnost narušila zásadním způsobem. Na webináři vystoupí:

Štěpán Vymětal z Ministerstva vnitra, který uvede kontext dopadu tragédie a psychosociální reakci systému. Zkušenosti ze zahraničí představí Jaromír Soukup a Lenka Henebergová, o informačním bezpečí bude prezentovat Kateřina Hovorková a k tématu fyzického bezpečí vystoupí Krystyna Ljubymenko, všichni z Univerzity Karlovy. Téma psychotraumatologie představí externí odbornice/odborník.

Připojit se ke schůzce hned

ID schůzky: 312 861 484 087

Přístupový kód: HSdbJ6