Summer school for Sustainability na University of Gothenburg ve Švédsku

Summer School for Sustainability proběhne ve dnech 27. července až 2. srpna 2024 v kampusu University of Gothenburg ve Švédsku. Univerzita Karlova, jako partnerská univerzita, získala možnost stipendia pro 2 své studenty. Ti si mohou vybrat jeden z pěti nabízených kurzů. Kurzy kombinují workshopy a semináře a jsou všechny vyučovány v angličtině. Uzávěrka přihlášek je 28. února 2024.

Summer School for Sustainability, která proběhne ve dnech 27. července až 2. srpna 2024 v kampusu University of Gothenburg ve Švédsku.

Naše fakulta může nominovat 2 uchazeče z řad studentů (v bakalářských i magisterských programech), kteří mají ukončen alespoň jeden semestr na Vaší fakultě a zároveň mají angličtinu na úrovní B2 (není třeba dokládat doklad).

Studenti si budou moci vybrat 1 z 5 nabízených kurzů zaměřených na tyto oblasti:

• Managing Migration
  • Digitalisation in a Changing World
  • Teaching Sustainable Development from a Global Perspective
  • Imagining justice for a sustainable world: perspectives from fiction, philosophy and religion
  • Biodiversity in Western Sweden

Kurzy kombinují workshopy a semináře a jsou všechny vyučovány v angličtině. Po úspěšném absolvování získá absolvent 7,5 ECTS kreditů. V případě, že bude uchazeč vybrán, je osvobozen od poplatku s touto letní školou spojeným.

Informace, které je potřeba doložit k uchazečům z Vaší fakulty:

• Jméno a příjmení
  • Emailová adresa
  • Studovaný obor
  • Úroveň studia (Bc. x Mgr.)
  • Celkový počet prozatím získaných kreditů (jen Bc. nebo Bc. + Mgr.)
  • Smluvní partner University of Gothenburg (jméno fakulty společně se jménem kontakty osoby a jejím emailem)

Promo video k této letní školy naleznete ZDE.

Prosíme o zaslání Vašich 2 uchazečů dle Vašeho výběru (doporučujeme posuzovat dle studijních výsledků, průměrů, ale necháváme na Vašem zvážení) s výše uvedenými informacemi na emailovou adresu alexandr.kandakov@ruk.cuni.cz do 28. února 2024.

Následně proběhne výběrové řízení na RUK, kde budou vybráni 2 finální nominanti za naši univerzitu.

Publikováno: Pondělí 19.02.2024 14:55