Startup Night vol.5 - největší meziuniverzitní networking pro mladé akční studenty

Hned pět nějvýznamějších pražských univerzit - VŠE, ČVUT, VŠCHT, ČZU a UK pořádá největší meziuniverzitní networking pro mladé akční studenty, který se uskuteční 25. dubna 2024 od 18hod v Radlické kulturní sportovně. Akce má za cíl propojit studenty, nadšence, inovátory, podnikatele, investory a odborníky ze světa byznysu.

Hledáš nový směr pro svůj projekt nebo kariéru? Startup Night je tu, aby tě propojila s lidmi, kteří ti mohou pomoci najít cestu. Ať už hledáš inspiraci, partnery, investory nebo jen chceš být součástí podnikavé komunity, toto je akce, kde musíš být..

• 18:00 – otevírají se dveře Radlické kulturní sportovny
  • 19:00 až 20:00 –> pětiminutové prezentace projektů z univerzit a zapojených institucí
  • 20:00 –> chill–out hudba, seznamování a pokec

Pojďte si užít skvělý večer  a pomozte rozjezdu  ambiciózních projektů.

Vstupenky si můžete koupit zde

Publikováno: Čtvrtek 11.04.2024 15:50