Seminář: Výsledky učení (learning outcomes)- jak je tvořit a co již bez nich nechci řešit?

Srdečně zveme všechny zájemce na seminář "Výsledky učení (learning outcomes), jak je tvořit a co již bez nich nechci řešit?", který se koná ve čtvrtek 4. dubna 2024 od 15:00 do 17:00. Seminářem provede vysokoškolský pedagog prof. MUDr. Mgr. Zbyněk Tonar, Ph.D., nad jehož počáteční skepsí převážila pozitivní zkušenost. Výsledky učení používá jako jeden z mezinárodně etablovaných nástrojů pro kultivaci VŠ pedagogiky a efektivního učení.

KDY: čtvrtek 4. dubna 2024, 15:00 - 17:00
KDE: posluchárna Pravá rýsovna (3. patro, m.č. 373), Albertov 6, Praha 2

• Zvažujete SMYSL tvorby a používání výsledků učení?
  •  Chcete ověřitelným způsobem pojmenovat kompetence Vašich absolventů?
  •  Chcete cílit od počátku pozornost studujících na ty opravdu důležité problémy?
  •  Hledáte transparenci a férovost v přístupu více vyučujících téhož předmětu?

Přijďte na seminář a nechte se inspirovat na téma Sdílení zkušeností s tvorbou a používáním výsledků učení.
Seminářem nás bude provádět vysokoškolský pedagog, nad jehož počáteční skepsí převážila
pozitivní zkušenost vlastního pracoviště . Výsledky učení používá jako jeden z mezinárodně etablovaných nástrojů pro kultivaci VŠ pedagogiky a efektivního učení.

Podklady k dispozici zde.
Přihlašovat se můžete prostřednictvím QR kódu. Pro více informací pište na: jolana.hlavackova@natur.cuni.cz

Publikováno: Pondělí 19.02.2024 10:50