Semifinále soutěže Map the System je tady

Již ve čtvrtek 11. května 2023 se uskuteční online semifinále soutěže Map the System, ve kterém se představí i tým naší fakulty s tématem Trauma a porod. Jejich prezentaci a odpovědi můžete sledovat od 12:20 na platformě Hopin. Registrace pro připojení je nutná. Držíme naše týmu palce!
Čas 11.05.2023
od 09:00 do 18:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: čtvrtek 11. května 2023 od 9:00, náš tým se představí od 12:20
KDE: online

Interdisciplinární tým s tématem Taruma a porod v ČR reprezentovat nejen Univerzitu Karlovu, ale celou ČR v mezinárodním semifinále soutěže Map the System.

Ti, kdo ze semifinále postoupí, pak na začátku července budou reprezentovat své instituce na finále soutěže v Oxfordu.

Chcete vidět semifinálovou prezentaci našeho týmu?

Zaregistrujte se na platformě Hopin a připojte se - REGISTRACE ZDE.

Na Hopin Expo budou pro registované vystavené písemné výstupy všech semifinalistů.

Prezentace našeho týmu proběhne od 12.20 do 12.40 hod.

Vyhlášení týmů, které postoupí do finále v Oxfordu, proběhne v pátek 12. 5. od 18 hod.

Kompletní PROGRAM najdete dole na stránce s registrací.

Publikováno: Středa 10.05.2023 16:20