Reprezentační ples Univerzity Karlovy se blíží

Univerzita Karlova zve všechny příznivce tance a dobré zábavy na Reprezentační ples UK 2023, který se koná v pátek 21. dubna 2023 od 19.30 v prostorách Paláce Žofín. Součástí programu bude mj. věhlasný Orchestr Karla Vlacha, vystoupení Hany Holišové, ukázka sportovního akce od účastnice televizní show Star Dance nebo originální, studentské kapely či vědecké stand-upy z dílny FameLab. Plesem provází moderátor Daniel Stach.
Čas 21.04.2023   19:30
22.04.2023   02:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: pátek 21. dubna 2023
KDE: Palác Žofín, Slovanský ostrov 226, Praha 1

Nedílnou součástí letošního Reprezentačního plesu UK bude nově benefiční akce na podporu talentovaných středoškolských studentů. Budete mít možnost přispět nejen libovolnou částkou na účet Nadačního fondu Univerzity Karlovy, ale také dražbou originálních cen.

Veškeré informace o programu plesu i benefiční akci naleznete na webových stránkách plesu.

Vstupenky naleznete zde.

Publikováno: Úterý 11.04.2023 10:50