Představení nové datové politiky

Univerzita Karlova přijala v únoru 2024 Politiku správy výzkumných dat. Přijďte si poslechnout, co v datové politice najdete, k čemu vám bude a jakou podporu správy dat UK nabízí. Během setkání, které se pro PřF UK uskuteční 30. května 2024 od 13:30 na Albertově, bude také prostor pro diskuzi a pro vaše dotazy. Setkání pořádá univerzitní Centrum pro podporu Open Science a Oddělení podpory vědy PřF pod záštitou proděkana pro vědu a výzkum.
Čas 30.05.2024
od 13:30 do 15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: 30. 5. 2024 od 13:30
KDE: Velká geologická posluchárna, Albertov 6

Program setkání

• Proč datová politika vznikla

• K čemu mi politika bude

• Co politika obsahuje

• Podpora správy výzkumných dat na UK a na fakultě

• Diskuze

Přednášková část zabere zhruba 40 minut a zbylý čas budeme věnovat diskuzi a vašim dotazům.

Více informací se dozvíte na webu Centra Univerzity Karlovy pro podporu Open Science

Akci bude možné sledovat i vzdáleně prostřednictvím Google Meet:  https://meet.google.com/pqs-uqgy-wnq

Publikováno: Čtvrtek 02.05.2024 14:05