Přednáška děkana Harvard Medical School "A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard"

Srdečně zveme všechny zájemce na přednášku A Career in Academic Medicine Hematology and Harvard profesora George Q. Daley, Ph.D., děkana Harvard Medical School, která se koná 12. března 2024 od 13hod. ve Vlasteneckém sále Karolina. Přednáška proběhne v anglickém jazyce. Registrace nutná.
Čas 12.03.2024
od 13:00 do 14:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: 12. března 2024 od 13:00 do 14:00
KDE: Vlastenecký sál Karolina, Ovocný trh 3, Praha 1

"A Career in Academic Medicine: Hematology and Harvard"

Foto: John Soares

George Q. Daley, MD, PhD je světově uznávaným průkopníkem ve výzkumu kmenových buněk a rakoviny. Ve svém výzkumu se zaměřuje na vývoj krvetvorby a onemocnění kostní dřeně, krve a imunitního systému. Než se stal děkanem Harvard Medical School, byl výzkumným pracovníkem Lékařského institutu Howarda Hughese a ředitelem programu transplantace dětských kmenových buněk v Dana Farber Cancer Institute a v Bostonské dětské nemocnici. Je členem americké Národní lékařské akademie a Americké akademie umění a věd.

Registrace zde.

Publikováno: Úterý 27.02.2024 10:55