Další povinné školení řidičů - 14. února 2018

Nabídka dalších termínů řádných povinných školení řidičů - referentů pro pracovní cesty automobilem.

Další řádné povinné školení řidičů – referentů pro pracovní cesty automobilem v roce 2018 se koná:

• ve středu 14. 2. 2018 v 10.00-12.00 hod. v Mineralogické posluchárně, Albertov 6, 1.p.
  • Další termíny se připravují na březen, duben, červen a září; přesné termíny budou včas zveřejněny na webových stránkách fakulty.

Všichni zájemci podají písemnou přihlášku poštou nebo e-mailem nejméně 2 dny před termínem školení bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi (budova Hlavova 8, suterén, č. tel. 1167, e-mail simunep@natur.cuni.cz). Přihlášku vyplňujte ve vlastním zájmu čitelně. Formulář přihlášky na školení řidičů je umístěn na webových stránkách fakulty.

Školení bude provádět opět lektor provozu motorových vozidel Ing. Petr Frýdl. Další možností proškolení je ve výjimečných případech individuální mimořádné školení školitelem Ing. Frýdlem po projednání s bezpečnostním technikem. Náklady na mimořádné školení pro jednoho účastníka jsou 350,- Kč a budou vybrány školitelem od účastníků v hotovosti na místě proti potvrzení.

V měsíci únoru se též bude provádět školení řidičů – referentů cizích státních příslušníků.
Všichni zájemci se přihlásí do konce měsíce ledna bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi. Datum a místo konání tohoto školení řidičů bude potom upřesněno podle počtu zájemců.

Přehled aktuálně plánovaných školení najdete také na stránce školení na webu OSBI.

Publikováno: Středa 17.01.2018 13:55