Další povinné školení řidičů - 19. září 2017

Nabídka dalších termínů řádných povinných školení řidičů - referentů pro pracovní cesty automobilem.

Další řádné povinné školení řidičů – referentů pro pracovní cesty automobilem v roce 2017 se koná:

• v úterý 19. 9. 2017 v 10.00-12.00 hod. v Mineralogické posluchárně, Albertov 6, 1.p.
  • Poslední termín v září 2017 bude upřesněn.

Všichni zájemci podají písemnou přihlášku poštou nebo e-mailem nejméně 2 dny před termínem školení bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi (budova Hlavova 8, suterén, č. tel. 1167, e-mail simunep@natur.cuni.cz). Přihlášku vyplňujte ve vlastním zájmu čitelně. Formulář přihlášky na školení řidičů je umístěn na webových stránkách fakulty.

Další možností proškolení je ve výjimečných případech individuální mimořádné školení školitelem Ing. Frýdlem po projednání s bezpečnostním technikem. Náklady na mimořádné školení pro jednoho účastníka jsou 350,- Kč a budou vybrány školitelem od účastníků v hotovosti na místě proti potvrzení.

Přehled aktuálně plánovaných školení najdete také na stránce školení na webu OSBI.

Publikováno: Pondělí 28.08.2017 13:30