Povinné školení řidičů - duben 2018

Další řádné povinné školení řidičů - referentů pro pracovní cesty automobilem se koná v úterý 24.4.2018.

Školení proběhne:

• v úterý 24. 4. 2018 v 11.30-13.10 hod. v Mineralogické posluchárně, Albertov 6, I. p.

Následující termín školení je plánován na 20. 6. 2018 od 10.00 hod. v Mineralogické posluchárně, Albertov 6, I.P

Poslední termín v září 2018 bude ještě upřesněn

Všichni zájemci podají písemnou přihlášku poštou nebo e-mailem nejméně 2 dny před termínem školení bezpečnostnímu technikovi Ing. Pavlu Šimůnkovi (budova Hlavova 8, suterén, č. tel. 1167, e-mail simunep@natur.cuni.cz). Přihlášku vyplňujte ve vlastním zájmu čitelně. Formulář přihlášky na školení řidičů je umístěn na webových stránkách fakulty.

Školení bude provádět opět lektor provozu motorových vozidel Ing. Petr Frýdl. Další možností proškolení je ve výjimečných případech individuální mimořádné školení školitelem Ing. Frýdlem po projednání s bezpečnostním technikem. Náklady na mimořádné školení pro jednoho účastníka jsou 350,- Kč a budou vybrány školitelem od účastníků v hotovosti na místě proti potvrzení.

Přehled aktuálně plánovaných školení najdete také na stránce školení na webu OSBI.

Publikováno: Úterý 03.04.2018 11:20