Ohlédnutí za Děkanským sportovním dnem

Letošní ročník děkanského sportovního dne Přírodovědecké fakulty se uskutečnil ve čtvrtek 27. 4. 2023. Sportovní aktivity a soutěže probíhaly ve SCUK Hostivař, na albertovských kurtech i v podolské loděnici.

Celkem si přišlo zasportovat téměř 550 studentů a zaměstnanců fakulty. Katedra tělesné výchovy nabídla 21 sportovních aktivit.

Volejbalového turnaje se zúčastnilo 50 hráčů, vítězem se stal tým „Bylo nás pět“, v turnaji streetballu zvítězil tým „Viky a spol.“, v badmintonu dvojice Kabilková/Kysela, florbalový turnaj ovládl tým „Geografové“. Řada sportovců zvolila i nesoutěžní aktivity, například fitness, jógu, pilates, kondiční, zdravotní cvičení, lezení na umělé stěně či vodní turistiku.

Tradiční „noční orienťák“ si letos zaběhlo téměř 100 závodníků.

Program sportovního dne uzavřel táborový oheň se studentskou hudbou v areálu SCUK Hostivař. Zpestřením sportovního dne byl i workshop acroyogy, který se z časových důvodů uskutečnil o den později.

Publikováno: Středa 03.05.2023 13:00