Konference mladých demografů

Srdečně vás zveme na 15. Konferenci mladých demografů, která se uskuteční ve dnech 7.- 9. února 2024 na Albertově. Na oslavu 15 let konference byli pozváni tři hosté, dřívější účastníci: Olga Kurtinová (Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy), Liili Abuladze (Univerzita v Tallinnu) a Cosmo Strozza (Univerzita jižního Dánska). Registrace na konferenci končí 29. ledna 2024.
Čas 07.02.2024   08:30
09.02.2024   15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: 7. - 9. února 2024
KDE: Albertov 6, Praha 2, Velká geologická posluchárna, Levá rýsovna, Pravá rýsovna

Každoroční mezinárodní Konference mladých demografů se koná na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy tradičně v první polovině února. Vítáme příspěvky ze všech oborů demografie i ze všech příbuzných oblastí populačních studií. Cílem konference je vytvořit uvolněné a vstřícné prostředí, kde se zejména začínající vědci mohou podělit o svou rozpracovanou práci a myšlenky se svými kolegy.

PROGRAM KONFERENCE

Registrujte se zde.

V případě jakýchkoliv dotazů stran konference kontaktujte:

Mladí demografové
Přírodovědecká Fakulta
Albertov 6, 128 00
Praha 2, Česká republika

Za organizační výbor:  Anna Altová, Kateřina Brázová, Klára Hulíková, Barbora Janáková, Lukáš Kahoun, Adéla Pola, Jitka Slabá and Martin Vondrášek

Publikováno: Pondělí 22.01.2024 15:40