Konference AI for body & soul

Univerzita Karlova ve spolupráci s prg.ai uspořádá jednodenní konferenci na téma “Co může nabídnout a co již nabízí umělá inteligence člověku pro podporu jeho tělesného i duševního zdraví". Konference se koná 23. května 2024 v Kampusu Hybernská a těšit se můžete na přednášky akademických i vědeckých pracovníků a také na diskuze a tematické workshopy. Uzávěrka zasílání abstraktů je 10. dubna 2024.

KDY: 23. května 2024 od 9:00 do 17:00
KDE: Kampus Hybernská

Termín zaslání abstraktů přednášek:  10. 4. 2024
Termín zveřejnění přijatých přednášek:  20.4.2024

Program se dělí na doplední a odpolední část. Dopolední část se bude skládat z přednášek akademických a výzkumných procovníků. Odpolední program bude věnován diskusím v rámci tematických workshopů.

Dopolední přednáškový program zahájí zvanou přednáškou “Augmented Intelligence to Improve Cancer Screening” Prof. Peter Kuhn, ředitel Michelson Center for Convergent Bioscience na University of South California.

Více informací a registrace zde.

Publikováno: Čtvrtek 04.04.2024 14:20