Kariérní den na UK

Srdečně vás zveme na Kariérní den na UK, který se koná ve středu 13. března 2024 v Kampusu Hybernská. Jeho cílem je zprostředkovat skrze soubor aktivit a tematických přednášek praktické dovednosti a užitečné informace, které vám usnadní vstup do pracovního procesu a průřezové kompetence, které vám pomohou kariérně růst, a to bez ohledu na studovaný obor.
Čas 13.03.2024
od 10:00 do 18:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Akce je určena všem studentům a studentkám a čerstvým absolventům a absolventkám UK bez rozdílu fakulty či studijního programu. Doplňuje koncept profesních veletrhů pořádaných jednotlivými fakultami, na kterých se většinou prezentují konkrétní zaměstnavatelé.

V případě, že potřebujete pro jakoukoli část programu zajistit tlumočení do českého znakového jazyka, simultánní přepis či bezbariérový přístup, napište prosím vaše požadavky na simona.kostelanska@ruk.cuni.cz a to nejlépe do 1. 3. 2024. Pak již nemůžeme zajištění těchto služeb garantovat.

Veškeré další informace včetně programu Kariérního dne na UK najdete zde.

Publikováno: Pátek 16.02.2024 14:10