Gaudeamus Praha 2024

Vybíráte další studium po maturitě? Gaudeamus na výstavišti v Letňanech v Praze vám poskytne kompletní přehled. Mezi množstvím českých a zahraničních škol nebude chybět ani naše fakulta.
Čas 23.01.2024   08:30
25.01.2024   15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vybíráte další studium po maturitě? Gaudeamus v Praze vám poskytne kompletní přehled. Čekají na vás nejen školy z Prahy, ale i většina českých univerzit, VŠ, VOŠ, JŠ a dalších vzdělávacích institucí. Uvidíte i přes 70 univerzit ze zahraničí!

Přírodovědeckou fakulta UK naleznete v prostoru vyhrazeném Univerzitě Karlově (viz plánek dole).

Nejvíce informací o školách získáte na přednáškách, kde se dozvíte vše o studiu, fakultách, studijních programech, vybavení školy i aktivitách, které vám nabízí.

Nemůžete se rozhodnout jakou školu si vybrat? Nevíte na jaké programy máte předpoklady? Přímo na veletrhu se můžete otestovat a zjistit, na které programy se nejlépe hodíte. Naši poradci vám také pomohou s výběrem vhodné školy nebo fakulty, která nabízí váš program.

Jestli vás zajímá, kde se po škole uplatníte, můžete využít i kariérové poradenství. Pomůže vám s volbou kariéry nebo poradí, v jakém oboru je největší šance získat zaměstnání.

PŘIJĎTE NA GAUDEAMUS V PRAZE! ZA JEDEN DEN ZÍSKÁTE VŠECHNY INFORMACE PRO SPRÁVNÉ ROZHODNUTÍ O VAŠÍ BUDOUCNOSTI!

Publikováno: Pátek 19.01.2024 15:55