Další ročník Děkanského sportovního dne úspěšně proběhl

Ve čtvrtek 25. dubna 2024 se uskutečnil další ročník děkanského sportovního dne Přírodovědecké fakulty. Většina sportovních aktivit a soutěží probíhala ve SCUK Hostivař, na albertovských kurtech a v loděnici Regata v Podolí.

Sportovat přišlo více než 620 studentů a zaměstnanců fakulty. Katedra tělesné výchovy nabídla přes 20 sportovních aktivit. Nejvíce zájemců se letos sešlo na volejbalovém turnaji (celkem 13 družstev).

Na Vltavě byla možnost vyzkoušet kanoistiku, jízdu v kajaku či dračí lodě. Úspěšnou novinkou se staly ferraty. Závěr Děkanského sportovního dne patřil nočnímu orientačním běhu smíšených dvojic. V rámci děkanského sportovního dne proběhlo předání mimořádných sportovních stipendií vybraným studentům.
Stipendia předali děkan prof. RNDr. Jiří Zima, CSc. a proděkan geografické sekce prof. RNDr. Martin
Ouředníček, Ph.D.

Publikováno: Pondělí 06.05.2024 12:25