E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníWorkshop: Pioneering the Future: Journey Through Medical Innovations

Srdečně zveme všechny zájemce na jednodenní workshop dr. Ivany Schnur na téma Pioneering the Future: Journey Through Medical Innovations, která se koná 7. 12. 2023 od 9 hod. v Malé aule Karolina. Seminář se bude zabývat symbiotickým vztahem mezi inovacemi a zvýšenou kvalitou péče o pacienty a zdůrazní klíčovou roli kreativity, zodpovědného riskování a étosu spolupráce. Součástí bude panelová diskuze se špičkovými odborníky. Registrace nutná.
Čas 07.12.2023
od 09:00 do 16:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

KDY: 7. prosince 2023 od 9.00 do 16.00
KDE: Malá aula Karolina, Ovocný trh 3, Praha 1

Pioneering the Future: Journey Through Medical Innovations
 

Foto: Hynek Glos

Dr. Ivana Schnur, vedoucí lékařka, podnikatelka, inovátorka, se zkušeností se startupy v oblasti digitálního zdravotnictví, spoluzakladatelka Sensely - americké společnosti, která vyvíjí umělou inteligenci usnadňující práci zdravotních sester a lékařů. 
 

Seznamte se s převratnými novinkami, které v posledním čtvrtstoletí způsobily revoluci v medicíně. Pronikněte do kořenů těchto inovací, pochopte jejich hluboký dopad a představte si jejich budoucí roli ve zdravotnictví. 

Součástí semináře bude panelová diskuse, které se zúčastní zkušení odborníci, kteří stáli v čele inovací v oblasti digitálního zdravotnictví v rámci Národní zdravotní služby (NHS). Naši panelisté budou diskutovat o složitostech, výzvách a neocenitelných zkušenostech získaných při asimilaci nejmodernějších řešení, jako jsou virtuální lékařští asistenti a umělá inteligence, v rámci strukturovaného ekosystému zdravotní péče.

Účastníci se také zapojí do interaktivního dialogu a navázání kontaktů, které budou sloužit jako podklad pro společné poznatky sdílené během celého dne a otevřou účastníkům možnosti navázat kontakt s řečníky, odborníky a kolegy inovátory. Cílem této výměny názorů je podpořit potenciální spolupráci a usnadnit bohatou výměnu znalostí a nápadů v oblasti zdravotnických inovací.

Registrace zde.

 

Publikováno: Úterý 21.11.2023 10:15

Akce dokumentů