Anglické kurzy vědeckého psaní a prezentačních dovedností s Jasonem Hwangem

Srdečně zveme zájemce z řad Ph.D. studentů na Kurzy vědeckého psaní a prezentačních dovedností (Scientific Writing and Presentations Workshops) s Jasonem Hwangem.

Fakulta pořádá cyklus anglických kurzů vědeckého psaní a prezentačních dovedností pro doktorské studenty, zapsané ke studiu na Přírodovědecké fakultě UK. Workshopy vede rodilý mluvčí Jason Hwang, jehož krátký životopis najdete zde.

Kurzy proběhnou v různých termínech vždy ve dvou dnech s týdenním odstupem a trvají 4 hodiny (+15 min. přestávka).

Kapacita kurzů je 10 účastníků. Každý účastník se musí zúčastnit obou 4-hodinových přednášek (prostupnost mezi jednotlivými kurzy není možná). Vzhledem ke značné šíři oborových specializací v DSP na PřF je program workshopů koncipován obecně.

Writing 2: Improving your words #2

KDY: pátek 26. dubna a 3. května 2024, 13:00 - 17:00
KDE: online, via ZOOM

Zájemci o tento workshop by měli před registrací absolvovat workshop "Writing 1: Essentials".

Writing 2: Improving your words #3

KDY: pátek 7. a 14. června 2024
KDE: online, via ZOOM

Prosíme všechny zájemce o přihlášení do elektronického formuláře (ve stejném formuláři můžete svou registraci kdykoliv později změnit nebo zrušit).

Publikováno: Čtvrtek 18.04.2024 12:00