E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english Přihlášení



Ph.D. studenti

Všechna telefonní čísla mají formát (+420) 22195 xxxx Aktualizováno 23. října 2020
Jméno Školitel Telefon E-mail / ORCID / RID
MSc. Xueyin Bai Ondrej Lexa   Email baiair@126.com
Mgr. Tadeáš Hájek Kryštof Verner 1531 Email tadeas.hajek@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-7276-2026
Publons ABC-4875-2020
Mgr. Petra Holá Martin Racek   Email petra.jasarova@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0003-4330-1631
Publons H-3293-2017
Mgr. Markéta Jirků Alessandro Fabbrizio 1533 Email marketa.jirku@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-8055-4657
Publons ABC-4388-2020
MSc. Marine Jouvent Ondrej Lexa 1472 Email marine.jouvent@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-5649-7445
Publons U-8199-2017
Mgr. Radka Kalinová Kryštof Verner 1526 Email radka.kalinova@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0003-3286-2548
Publons R-2951-2017
Mgr. Jakub Kryl Ondrej Lexa 1472 Email jakub.kryl@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0003-0050-0833
Publons H-3011-2017
Mgr. Jan Kulhánek Shah Wali Faryad 1522 Email jan.kulhanek@natur.cuni.cz
Leta Megerssa, M.Sc. Kryštof Verner 1471 Email leta.megerssa@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-6806-9675
Publons R-6887-2017
Hezbullah Moiny, M.Sc. Shah Wali Faryad 1471 Email moinyhe@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-5069-5395
Publons R-3147-2017
Mgr. Jakub Mysliveček Vladislav Rapprich   Email jakub.myslivecek@natur.cuni.cz
Mgr. Tereza Peterková David Dolejš   Email tereza.jandova@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-1894-3192
Publons R-4519-2017
mag. ing. geol. Petar Pongrac Petr Jeřábek 1472 Email pongracp@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-7557-7782
Publons B-4260-2018
Mgr. Ondřej Pour Kryštof Verner 1472 Email ondrej.pour@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0001-8259-4655
Publons H-3038-2017
MSc. Sadegh Adine Prokop Závada 1472 Email sadegh.adineh@natur.cuni.cz
MSc. Turbold Sukhbaatar Ondrej Lexa 1471 Email turbold.sukhbaatar@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-4788-2923
Mgr. Magdalena Šimčíková Tomáš Magna   Email magdalena.simca@seznam.cz
ORCID iD0000-0003-0359-4257
Publons H-3546-2017
Mgr. Tereza Zelinková Martin Racek 1533 Email tereza.zelinkova@natur.cuni.cz
ORCID iD0000-0002-8390-7307
Publons ABC-4103-2020

Akce dokumentů