Krátký kurz z ložiskové geologie - zrušen kvůli pandemii

Čas 26.03.2020   09:00
27.03.2020   17:00
Přiložený soubor: quinones-seminar.JPG
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Zveme Vás na krátký kurz "Practices for Mineral Resources Statement and Study Cases", který povede geolog a geostatistik Cristian Quinones z Chile, který pracoval pro řadu těžebních společností ve světě a má v průběhu jara turné po evropských univerzitách, které poběží pod záštitou Ecole de Mines de Paris a projektu UNCE.

Kurz proběhne v Ložiskových sbírkách PřF UK (Albertov 6, 1. patro) ve dnech 26. a 27. března 2020. Začátek kurzu je v 9 hod a konec je plánován na 17 hodinu.

Téma je zajímavé pro studenty magisterského i doktorského studia, samozřejmě pro naše zaměstnance i odborníky z praxe. Zájemci se mohou hlásit u Doc. Jiřího Zachariáše na zachar@natur.cuni.cz do naplnění kapacity 25 osob.

Publikováno: Pátek 31.01.2020 11:25