Úspěch našich doktorandů na mezinárodní konferenci CeTeG 2015

Fotografie z předávání cen nejlepším studentům.

Naši doktorandi zaznamenali v mezinárodní konkurenci mimořádný úspěch na konferenci Central European Tectonic Groups (CeTeG), pořádané letos v České Republice. Ze tří vyhlášených cen získali naši studenti dvě. Radim Jedlička zvítězil s příspěvkem "Multiple prograde metamorphic history of UHP granulites from the Moldanubian Zone (Bohemian Massif) revealed by Y+REEs compositional zoning in garnets" v soutěži o nejlepší poster, druhé místo obsadil Jakub Kryl s příspěvkem "Distinct deformation microstructures identified in quartzo-feldspathic rocks of different nappes in the Krušné hory Mountains". Filip Tomek získal Cenu Radka Melky za nejlepší publikaci s článkem "Magma flow paths and strain patterns in magma chambers growing by floor subsidence: a model based on magnetic fabric study of shallow-level plutons in the Štiavnica volcano–plutonic complex, Western Carpathians" publikovaným v Bulletin of Volcanology.

Gratulujeme!

Přiložený soubor: foto1