Společnost Seismik s.r.o. vyhlašuje pátý ročník soutěže o nejlepší diplomovou a bakalářskou práci v oboru teoretické a užité geofyziky a seismiky

Společnost Seismik s.r.o. vyhlašuje pátý ročník soutěže o nejlepší diplomovou a bakalářskou práci v oboru teoretické a užité geofyziky a seismiky.

Soutěž navazuje na úspěšné ročníky pořádané na PřF UK a MFF UK, ve kterých byla formou stipendia odměněna nejlepší geofyzikální bakalářská práce, a na dva ročníky ceny Seismiku pořádané ve spolupráci s portálem Careermarket.cz společnosti MEDICOMP s.r.o.

Soutěž je určena studentům magisterského a bakalářského studia na českých, slovenských a polských vysokých školách se zaměřením na geofyziku, seismiku nebo užitou geofyziku, kteří v akademickém roce 2015/2016 obhájí diplomovou/bakalářskou práci. Práce musí být vypracována v českém, slovenském nebo anglickém jazyce a obhájena v termínu 1. ledna 2016 - 30. září 2016.

Více informací naleznete v přiloženém letáku.

Přiložený soubor: letak2015_2016final (1).pdf
Publikováno: Středa 04.11.2015 21:40