E-mail | SIS | Moodle | Helpdesk | Knihovny | cuni.cz | CIS Více

česky | english PřihlášeníProběhlé události

11. historickogeografická konference - Krajiny snů

11. historickogeografická konference - Krajiny snů

Výzkumné centrum historické geografie – Historical Geography Research Centre (Katedra sociální geografie a regionálního rozvoje PřF UK a Historický ústav AV ČR) a Komise pro historickou geografii připravují v pořadí 11. historickogeografickou konferenci na téma Krajiny snů - Nerealizované projekty od středověku do současnosti

Datum konání 28.1.2015

Den otevřených dveří na Geografické sekci

Den otevřených dveří na Geografické sekci

Geografická sekce Přírodovědecké fakulty v Praze Vás zve na Den otevřených dveří, v rámci kterého budete seznámeni s nabídkou geografických oborů, možnostmi a průběhu studia, uplatněním absolventů atp.

Datum konání 22.1.2015

Týden geografie na Albertově

Týden geografie na Albertově

Třetí listopadový týden je tradičně celosvětově pořádána akce Geography Awareness Week, ke které se letos připojuje také Česká geografická společnost a pod její záštitou také Geografická sekce Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze.

Datum konání 18.11.2014 - 21.11.2014

Vltavské ostrovy v Praze - výstava je prodloužena do 28.2.2015!

Vltavské ostrovy v Praze - výstava je prodloužena do 28.2.2015!

Výstižné texty, dobové obrázky i současné fotografie představí historii i současnost vltavských ostrovů nacházejících se na území hl. m. Prahy. Jaké pražské vltavské ostrovy jsou a jak jsou zapsány v povědomí Pražanů i návštěvníků? Dozvíte se na unikátní výstavě geografické sekce Přírodovědecké fakulty UK!

Datum konání 3.11.2014 - 28.2.2015

Přednášky „European Identity” a “Social Atlas of Europe“ - Dr Dimitris Ballas

Na Přírodovědecké fakultě UK vystoupí Dr Dimitris Ballas z University of Sheffield, Department of Geography. Jedna z přednášek bude zaměřena na téma „European Identity” a druhá nese název “Social Atlas of Europe“ . Proto bychom rádi pozvali všechny zájemce z řad studentů i pedagogů na obě akce. Těšíme se na setkání.

Datum konání 29.10.2014