Studentský geografický diskusní seminář New Wave 3

Seminář se bude konat v Praze, v budově Přírodovědecké fakulty UK, Albertov 6 (Levá rýsovna) v pátek dne 27. května 2011 od 9:00 do 15:00 hodin.
What
  • seminář
Čas 27.05.2011
od 09:00 do 15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážení geografové,
Dovolte nám pozvat Vás na již tradiční studentský geografický diskusní seminář New Wave, který pořádá Geografická sekce Přírodovědecké fakulty UK v Praze ve spolupráci s Pražskou-středočeskou pobočkou České geografické společnosti! Seminář se koná třetím rokem a jeho cílem je sblížit geografy rozličných zaměření a různých pracovišť a navázat vzájemnou spolupráci. Seminář se stává díky své příjemné atmosféře dobrou platformou pro rozvoj diskuse mladých geografů.

Letošní ročník nahlíží na tři témata „Rizika a hrozby, Udržitelný rozvoj a Inovace“ očima mladých geografů odlišných specializací. Věříme, že tyto pohledy se budou vzájemně doplňovat, prolínat a vyústí v bližší kontakt mezi geografickými subdisciplínami i v rámci nich.

Vstup na seminář je volný, z organizačních důvodů však uvítáme přihlášení předem na e-mail: new.wave@seznam.cz

Těšíme se na viděnou
Martina Hupková a Roman Matoušek (sociální geografie & regionální rozvoj)
Petra Nyplová a Tereza Ponocná (fyzická geografie & geoekologie)