Seminář Venkov 2015

vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Vážení přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na pravidelný seminář Výzkumného centra Rural z Přírodovědecké fakulty UK. Seminář se bude konat ve čtvrtek 5. 2. 2015 od 10:00 v budově Přírodovědecké fakulty UK a pořadatelé se těší na Vaši účast. Vzhledem k omezeným kapacitám sálu vás pořadatelé prosí o potvrzení účasti na mail perlin@natur.cuni.cz s uvedením vašeho jména a instituce, kterou zastupujete.

Program semináře je letos obohacen i o slovenský pohled významného rurálního geografa Pavola Hurbánka a přináší celou řadu  zajímavých výsledků, které mohou být dobrým podkladem pro diskuzi i pro další práci. Na seminář jsou zváni jak zástupci akademického světa tak i praktici, zástupci MAS, spolku pro obnovu vesnice a dalších institucí, které se prakticky zabývají rozvojem venkova.

Pozvánku a program semináře naleznete ZDE.

Publikováno: Sobota 17.01.2015 11:45