Den otevřených dveří na Geografické sekci

Geografická sekce Přírodovědecké fakulty v Praze Vás zve na Den otevřených dveří, v rámci kterého budete seznámeni s nabídkou geografických oborů, možnostmi a průběhu studia, uplatněním absolventů atp.
Čas 22.01.2015
od 08:30 do 17:00
Přiložený soubor: DOD_pozvánka.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Den otevřených dvěří Geografické sekce PřF UK proběhne 22. ledna 2014, od 10.00 do 16:00 (informační stánek již od 8:30) v budově Přírodovědecké fakulty UK, Albertov 6, Praha 2.

Geografická sekce Přírodovědecké fakulty v Praze Vás zve na Den otevřených dveří, v rámci kterého budete seznámeni s nabídkou geografických oborů, možnostmi a průběhu studia, uplatněním absolventů atp. Den otevřených dveří je určen pro studenty středních škol, studenty bakalářských programů, pedagogy.

V rámci doprovodného programu si můžete vyzkoušet práci geografa, či navštívit zajímavou přednášku.

Program Dne otevřených dveří naleznete v přiloženém letáku.

Těšíme se na setkání na Albertově!

Publikováno: Pátek 09.01.2015 17:00