Výstava Brutar bádání: posouváme vědu blíž

Výstava Přírodovědecké fakulty UK v Praze a společnost SCIENTICA AGENCY, s.r.o. o interaktivním vzdělávání se uskuteční v předsálí Mapové sbírky
Čas 12.10.2015   00:00
03.12.2015   00:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Přírodovědecká fakulta UK v Praze a společnost SCIENTICA AGENCY, s.r.o. pořádají od 12. 10. do 3. 12. 2015 výstavu Brutar bádání: posouváme vědu blíž. Výstavu je možné navštívit v předsálí Mapové sbírky každý všední den od 9:00 do 18:00. Vernisáž výstavy proběhne 15. 10. 2015 od 17,00 v předsálí Mapové sbírky.

Výstava shrnuje výsledky desetileté spolupráce společnosti SCIENTICA a Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze (PřF UK v Praze) v oblasti interaktivního vzdělávání. Představuje projekty, do kterých byla PřF UK v Praze zapojena, od natáčení vzdělávacích filmů, tvorby tematických expozic až po akreditovanou výuku pedagogů. Od roku 2014 tvůrčí tým navíc realizuje oficiální vzdělávací kancelář Evropské vesmírné agentury pro Českou republiku (ESERO ČR).

Více informací v tiskové zprávě Zde.

Pozvánka na vernisáž

Start tlakové rakety (projekt ESERO ČR)

Propojení tabletu s mikroskopem
(projekt Tabletárium)