Znovuotevření Mapové sbírky

Ode dne 4.5. bude opět Mapová sbírka otevřena studentům i veřejnosti.

Podmínky otevření Mapové sbírky PřF UK odpovídající požadavkům mimořádných opatření:

1. Sbírka bude otevřena pro studenty, zaměstnance i veřejnost v úterý a ve čtvrtek od 9- 12.00 hod.
  2. Exkurze neprobíhají.
  3. Maximální počet badatelů jsou 3 osoby.
  4. Je nezbytné dodržovat 2metrové rozestupy.
  5. Badatelé vyplní, podepíší a odevzdají čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění. Čestné prohlášení si také můžete stáhnout níže a vyplnit doma.
  6. Badatelé mohou vstoupit po ošetření desinfekcí, s rouškami a s ochrannými rukavicemi.
  7. Badatelé tráví ve sbírce jen dobu nezbytně nutnou k výpůjčce či uzavření smlouvy. Dlouhodobá práce nebo studium nejsou možné.
  8. Čtenáři se nedotýkají přístrojů ani dokumentů bez ochranných rukavic.
  9. Je zakázáno používat šatní skříňky.
  10. Sbírka poskytuje a upřednostňuje on-line konzultace a poradenství.
  11. Veřejnosti poskytneme desinfekci ze samoobslužných dávkovačů, v případě potřeby i jednorázové rukavice. Roušky nebo respirátory musíte mít vlastní.

Děkujeme Vám za dodržení bezpečnostních opatření.

Přiložený soubor: čestné prohlášení.doc
Publikováno: Čtvrtek 30.04.2020 08:55