Dny geografie 2022

I letos se uskuteční tradiční dny Geografie, během kterých je připraven bohatý program vhodný jak pro žáky základních i středních škol a jejich učitele, tak také pro širokou veřejnost.
Čas 14.11.2022   08:00
16.11.2022   15:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Dny geografie je název pro popularizačně vzdělávací akci, která v českém prostředí volně navazuje na tradice v anglosaských zemích (konkrétně na Geography Awareness Week, GIS Day a Day of Geography).

V rámci Dnů geografie budete mít zároveň možnost dozvědět se o možnostech bakalářského či magisterského studia na Geografické sekci Přírodovědecké fakulty UK.

POZOR! Při účasti skupiny větší jak 5 lidí je potřeba místa na přednášce rezervovat!

Logo

Pro více informací navštivte: Geografie nás baví nebo Přírodovědeckou fakultu UK

Publikováno: Pátek 11.11.2022 08:00