Výstavy v Geografické knihovně

O výstavy, které spolupořádá a dále zapůjčuje Geografická knihovna, je velký zájem ze strany knihoven, škol, městských úřadů i kulturních center. Největší  zájem vyvolala výstava Venkovy a venkované. Byla vystavována již na sedmi místech republiky a čekají na ni další zájemci. Velký ohlas také měla výstava Atlas české krajiny, o kterou si žádala Městská knihovna v Třebíči již během konání na fakultě a je objednána pro další kulturní akce. V létě bude instalována v Hradci nad Moravicí. Nejnovější výstava Atlas ssociálně prostorové diferenciace ČR také slaví úspěch. Momentálně ji vystavují v Městské knihovně v Kutné Hoře a na prázdniny si ji vyžádalo Infocentrum města Sázava. Také ostatní výstavy se půjčují a propagují tak naši fakultu, ať už je to Druhé bydlení v Česku, nebo Albertov, Svět hor, Dálkový průzkum Země, Suburbanizace.

Atlas Krajiny
Venkovy a venkovane