Vyšla příručka - Citování kartografických dokumentů

Tato publikace Vám usnadní tvorbu citací kartografických dokumentů v normě ISO 690 či Chicago style.
Popis

Dovolujeme si oznámit, že byla právě vydána příručka „Citování kartografických dokumentů“. Jedná se o rozšířený překlad americké katalogizační příručky, která byla doplněna o příklady citací nejrůznějších kartografických dokumentů v citační normě ISO 690. (Jde o nejaktuálnější 4. vydání normy ISO 690 z roku 2021.)

Chcete-li si příručku zakoupit, cena je stanovena na 45 Kč (+ 10 Kč balné a poštovné dle ceníku České pošty). V případě zájmu kontaktujte paní Renatu Fialovou renata.fialova@nkp.cz z Národní knihovny České republiky.

KOLLEN, Christine, SHAWA, Wangyal a LARSGAARD, Mary Lynette. Citování kartografických dokumentů: chicagský styl a ISO 690. První české vydání. Praha: Knihovna geografie, Přírodovědecká fakulta Univerzity Karlovy, 2021. 51 stran.  ISBN 978-80-7050-744-5.

Obsah příručky k nahlédnutí ZDE.

Publikováno: Pondělí 15.11.2021 08:00