Půjčování knih pro zaměstnance

Z důvodu preventivních opatření v souvislosti s šířením onemocnění novým typem coronaviru COVID-19 bylo rozhodnuto o uzavření Knihovny geografie od 11. 3. 2020 do odvolání. Zaměstnanci mají možnost výpůjček knih po dohodě e-mailem.

Knihovna geografie je od středy 11. 3. pro studenty a externisty  do odvolání uzavřena v souvislosti s rozhodnutím rektora UK k současné situaci ohledně koronaviru.

Výpůjčky, které končily v intervalu 11. 3 - 5. 4., mají nové datum vrácení 6. 4. 2020. O znovuotevření knihovny Vás budeme informovat.

Pro vyučující a vědecké pracovníky budou dokumenty zpřístupněny po předchozí domluvě s knihovnicemi. V případě Vašeho zájmu nás, prosím, kontaktujte e-mailem na knihgeog@natur.cuni.cz

Zaměstnancům a studentům pracujícím na bakalářské nebo diplomové práci budou poskytovány konzultace a všestranná podpora on-line.

Děkujeme.

Publikováno: Úterý 10.03.2020 16:50