Obdivujte "Kouzlo starých map"

Knihovna geografie Vás srdečně zve na výstavu Kouzlo starých map...

Výstava Kouzlo starých map se koná u příležitosti významné mezinárodní kartografické konference CARTOCON 2014, jíž vyvrcholí realizace dvouletého projektu Podpora tvorby národní sítě kartografie nové generace – NeoCartoLink.

Kouzlo starých map můžete obdivovat od pátku 21. února 2014 do neděle 27. dubna 2014.

Pořadateli jsou: Vlastivědné muzeum v Olomouci a Katedra geoinformatiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Palackého v Olomouci ve spolupráci s Muzeem Komenského v Přerově, Vědeckou knihovnou v Olomouci, Masarykovou univerzitou a Univerzitou Karlovou v Praze.

Výstava nabídne odborné a laické veřejnosti známé i méně známé mapy, unikátní atlasy a glóby, jakož i odborné přednášky a komentované prohlídky.

Tisková zpráva ZDE

Publikováno: Čtvrtek 20.02.2014 10:55