Výsledky soutěže "O nejlepší studentskou vědeckou práci 2020"

Vítězkou letošního ročníku soutěže "O nejlepší studentskou vědeckou práci 2020" se stala Anna Krusová z katedry aplikované geoinformatiky a kartografie. Gratulujeme!

Dne 8. září 2020 se v rámci Výroční konference České geografické společnosti v Plzni uskutečnilo finále každoroční soutěže O nejlepší studentskou vědeckou práci. Celkem bylo přihlášeno 15 bakalářských prací z různých geografických disciplín, které v rámci soutěže jejich autoři prezentovali před odbornou komisí složenou ze zástupců téměř všech poboček ČGS.

Vítězkou letošního ročníku se stala Anna Krusová (katedra aplikované geoinformatiky a kartografie, Přírodovědecká fakulta, Univerzita Karlova) s prací Tematický atlas pražských ostrovů. Druhé místo vybojoval Pavel Mlýnek (katedra geografie, Přírodovědecká fakulta, Univerzita J. E. Purkyně v Ústí nad Labem) s prací Propojení a kartografická vizualizace dat nesourodých datových souborů a na třetím místě se umístil Daniel Doležal (katedra rozvojových a environmentálních studií, Přírodovědecká fakulta, Univerzita Palackého v Olomouci) s prací Geografická analýza lokalit strachu z kriminality na území města Přerov.

Všem vítězům gratulujeme.

SVP 2020 společná fotka