Úspěch našeho studenta v soutěži Science slam

Absolutním vítězem studentské soutěže Science slam se stal student magisterského oboru Kartografie a geoinformatika Juraj Považan. Gratulujeme!

Dne 15. listopadu 2018 se v Modré posluchárně Karolina uskutečnilo jedno z kol formátu Science slam pod názvem Juniorská univerzita. Prezentovalo se ve dvou kategoriích: Humanitní a společenskovědná a Živá příroda.

Science slam je soutěž vedená formou stand up výstupu při níž vědci představí své vědecké a výzkumné projekty hravou formou. Porotou je především publikum, které hlasovalo o vítězi v každé kategorii, ale také odborná tříčlenná porota která na základě svých postřehů vybrala vítěze za každou kategorii. Udělovali se tedy dvě umístění a to "Vítěz poroty" a "Vítěz diváků" za každou kategorii.

Absolutním vítězem této studentské soutěže se stal student magisterského oboru Kartografie a geoinformatika Juraj Považan. Gratulujeme!

Publikováno: Pátek 30.11.2018 10:45