Poznáváme vesmírem - popularizační konference pro učitele

Zajímáte se o vesmír či o pozorování Země pomocí družic a přemýšlíte, kterak tato témata zapojit do vaší výuky? Přijďte se inspirovat na popularizační konferenci pořádanou Katedrou aplikované geoinformatiky a kartografie PřF UK v Praze a vzdělávací kanceláří ESERO Česká republika.

Na konferenci vystoupí významní populizátoři vědy, jako např. Hans Tuinenburg  z Evropské vesmírné agentury (ESA) či Marek Janáč z časopisu Vesmír.

Akce proběhne v pátek 13. 11. 2015, 9:00–15:00 v prostorách Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, Albertov 6, Praha 2. Bližší informace o programu a registraci naleznete zde.

Kontaktní osoba:  RNDr. Přemysl Štych, Ph.D., Katedra aplikované geoinformatiky a kartografie PřF UK v Praze, mail: stych@natur.cuni.cz

Publikováno: Středa 04.11.2015 15:20