Složka pro aktuality, upozornění a události
FGGI_obhajoby_ústní_zkoušení.pdf
POPOVO_obhajoby.pdf
GEKA_obhajoby.pdf
Obhajoba phd prací Tomáše Uxy a Tomáše Doležala
Srdečně zveme na obhajobu phd práce Tomáše Uxy s názvem "Past and Present Permafrost and Active-Layer Phenomena as Indicators of Late Quaternary Environmental Changes" (22.9.2020, 10:00, Z1) a phd práce Tomáše Doležala s názvem "Hydrologická funkce horských vrchovišť a vlastnosti rašelinných vod v pramenné oblasti Vydry" (23.9.2020, 10:00, Věž). Podrobnosti v přiložených pozvánkách.
Obhajoba_dis_Uxa.pdf
Obhajoba_dis_Doležal.pdf
Langhammer_2020.png
Jenicek_2020.jpg
Helena_Přibylová_01.jpg
Smuteční oznámení
S velkým zármutkem oznamujeme, že nás opustila naše milá sekretářka a skvělá žena, paní Helena Přibylová. Po mnoho let byl její život spojen s naší katedrou a fakultou.
Helena_Přibylová.pdf
Harmonogram obhajob závěrečných prací - magisterské obory
Harmonogram obhajob závěrečných prací magisterského oboru Fyzické geografie a geoekologie (15.9.2020).
NFGGD_obhajoby.pdf
ERASMUS: Dodatečná výběrová řízení
vyberovarizeni_Erasmuspodzim2020.pdf
Mozny_et_al_2020.png
Seminář katedry - harmonogram ZS 2020/21
Seminar KFGG zs2020.pdf
Batka_et_al_2020.png
projekty_BP-DP_2020_text.png
projekty_BP-DP_2020.png
Chcete zpracovávat vaši bakalářskou nebo diplomovou práci v rámci výzkumných projektů?
Vaši bakalářku nebo diplomku můžete zpracovávat v rámci celé řady výzkumných projektů, které na katedře běží. Výhodou je zapojení do výzkumného týmu, využití vašich výsledků, podpora v rámci projektu. Pro výběr tématu kontaktujte řešitele projektů.
projekty_BP-DP_2020.pdf
Dalton_2020.jpg
Huang_et_al_2020.PNG
Soutěž o podporu výzkumu studentů v rámci jejich diplomových prací
soutez_dp1f.pdf
Girons-Lopez_et_al_2020.png
Vilimek_et_al_2020.png
Vilimek_et_al_2020.jpg
Minarik_et_al_2020.jpg
Hotovy_2020.jpg
Děkan fakulty ocenil nejlepší absolventy a mladé vědce za rok 2020
Děkan fakulty prof. Jiří Zima ocenil nejlepší absolventy a mladé vědecko-pedagogické pracovníky za rok 2020. Tři z nich, Barbora Paulusová, Ye Su a Lukáš Vlček, jsou absolventi nebo pracovníci naší katedry. Všem oceněním gratulujeme!
vlach_2020.png
Kalvoda_2020.jpg
Prof. Vít Vilímek byl zvolen na pozici vice-prezidenta v International Consortium on Landslides
Od 1. ledna 2021 zastává prof. V. Vilímek z katedry fyzické geografie a geoekologie funkci vice-prezidenta v Mezinárodním konsorciu na výzkum sesuvů (International Consortium on Landslides - ICL), a to na 3-leté volební období.
icl-header.png
Amazonka pramení v Karolinu. I díky profesoru Janskému
Vystava_Amazonka.jpg
Erasmus - výběrová řízení 2021
vyberovarizeni_ErasmusZSLS2021FIN.pdf
Engel_et_al_2020.png
Engel_et_al_2020b.png
supraglacial_lake.png
Nový předmět: Ice sheets and glaciers in the warming world
O kolik, a jak rychle, stoupne hladina světového oceánu? Jak vypadaly ledovce v Alpách před sto lety, a budou tam ještě nějaké za sto let? Chcete se dozvědět více o současném stavu ledovců a ledovcových štítů a metodách jejich výzkumu?
Ice Sheets and glaciers warming POSTER.pdf
Finanční podporu KFGG získaly dvě diplomové práce
V rámci soutěže o podporu výzkumu studentů KFGG v rámci jejich diplomových prací získaly dvě studentky finanční příspěvek, který by jim měl pomoci ve financování svých diplomových projektů.
Výsledky programu START oznámeny. Podporu získal i student KFGG, Benjamin J Stoker
Program Start je novým programem na podporu vědy na UK, jehož řešiteli se mohou stát studenti doktorského studijního programu na UK. Podporu získal i student doktorského studia na naší katedře, Benjamin J Stoker. Gratulujeme!
Gvoždíková_pozvánka.pdf
Růžek_pozvánka.pdf