Reakreditace oboru Fyzická geografie a geoekologie

Reakreditovali jsme nejúspěšnější fyzickogeografický obor v České republice, který absolvovalo přes 600 posluchačů. Do příštího akademického roku 2017/2018 vstupuje obor fyzická geografie a geoekologie s inovovaným obsahem, který nabízí široké uplatnění.

Reakreditovali jsme nejúspěšnější fyzickogeografický obor v České republice, který absolvovalo přes 600 posluchačů. Do příštího akademického roku 2017/2018 vstupuje obor fyzická geografie a geoekologie s inovovaným  obsahem, který nabízí široké uplatnění.

Obor fyzická geografie a geoekologie dává díky svému záběru napříč všemi hlavními fyzickogeografickými disciplínami absolventům širokou odbornou způsobilost a umožňuje snazší uplatnění na trhu práce, a to i mimo metropoli. Na druhou stranu je možné  se v průběhu studia specializovat dle zájmu studenta. Studenti mají možnost se zapojit do atraktivních výzkumných projektů, a to jak domácích, tak i zahraničních (Antarktida, Arktida, Francie, Slovensko, Peru, Kyrgyzstán, či Etiopie).

Další informace najdete na: http://prirodovedcem.cz/magisterske-studium/geografie/fyzicka-geografie-a-geoekologie

Přiložený soubor: Obor_FGG_poster_2017.pdf
Publikováno: Neděle 26.03.2017 17:00