Konference Říční krajina

.Ve dnech 18. - 20.10.2012 se v prostorách Přírodovědecké fakulty uskutečnila vědecká konference Říční krajina. Pořadateli konference byla Koalice pro řeky a Katedra fyzické geografie a geoekologie PřF UK. Čtvrteční program konference vyplnily dvě terénní exkurze, jejichž cílem byla revitalizační opatření v Šáreckém údolí a Stará kanalizační čistírna města Prahy. Další program byl věnován odborným přednáškám, které byly rozděleny do několika tématických bloků.

Seznam prezentovaných témat je možné si prohlédnout v přiloženém souboru. Další informace nalezete také na webových stránkách konference http://www.koaliceproreky.cz/ricni-krajina/.

Přiložený soubor: Ricni krajina12-Cirkular2.pdf
Publikováno: Čtvrtek 18.10.2012 17:15