Konference New Wave

Konference New Wave je neformální a přátelskou platformou studentů doktorského, magisterského i bakalářského studia a to napříč dílčími specializacemi geografie. Koná se již třetím rokem a usiluje o podporu komunikace a spolupráce nastupující generace geografů.
.

Konference New Wave, která proběhla 27.5.2011, je neformální a přátelská platforma studentům doktorského, magisterského i bakalářského studia a to napříč dílčími specializacemi geografie. Koná se již třetím rokem a usiluje o podporu komunikace a spolupráce nastupující generace geografů.

Komplexní rizika a hrozby představují v globalizujícím se světě výzvu pro udržitelný rozvoj balancující sociální, ekonomické a environmentální priority. Úspěšná odpověď na tyto výzvy vyžaduje inovace nejen v technologickém smyslu, ale také nové společenské vize a priority a jim odpovídající výzkumné otázky a metody. Konference New Wave usiluje o prezentaci různých pohledů - sociálních geografů, fyzických geografů, kartografů a demografů – na aktuální sociální a environmentální problémy.

Zprávu z konference najdete na stránkách České geografické společnosti.

Těšíme se na viděnou příští rok.

Lukáš Brůha, Martina Hupková, Jakub Lysák, Roman Matoušek, Petra Nyplová, Tereza Ponocná, E-mail: new.wave@seznam.cz

Přiložený soubor: Program semináře New Wave
Další soubor: NewWave3_plakat