Současná česká rodina

Pozvánka na workshop, kde budou představeny a diskutovány první výsledky výzkumu „Současná česká rodina“, který je českou verzí mezinárodního výzkumného programu Generations and Gender Programme (GGP).
Čas 22.11.2022
od 10:00 do 11:30
Přiložený soubor: WORKSHOP_MPSV.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Výzkumný ústav práce a sociálních věcí, v. v. i.,
Přírodovědecká fakulta UK
a Fakulta sociálních studií MUNI

si Vás dovolují pozvat na workshop

Současná česká rodina

Na workshopu budou představeny a diskutovány první výsledky velkého reprezentativního výzkumu „Současná česká rodina“, který je českou verzí mezinárodního výzkumného programu Generations and Gender Programme (GGP). (Projekt „Obohacení datové báze pro tvorbu a evaluaci rodinné politiky“ je podporován v rámci programu ÉTA Technologické agentury ČR)

Workshop se uskuteční v úterý 22. listopadu 2022 od 10:00 do 11:30 hodin v budově Ministerstva práce a sociálních věcí (Na Poříčním právu 1/376, Praha 2) v zasedací místnosti v přízemí (tzv. Klub).

Možná bude též účast on-line.

Registrovat se můžete zde,
nebo mailem na: stastna@natur.cuni.cz