SAS certifikáty pro studenty demografie

Dalších 10 studentů a absolventů katedry demografie a geodemografie se stalo držiteli certifikátu „SAS Programming and Statistical Data Analysis“

Dlouholetá spolupráce katedry demografie a geodemografie se SAS Institute Česká republika v rámci  Akademického programu se v roce 2012 rozšířila o možnost udělení studentského certifikátu „SAS Programming and Statistical Data Analysis“. Certifikáty jsou oficiálním doložením znalostí práce se software SAS. Studenti ho získávají po úspěšném absolvování kurzů Demografické aplikace SAS I, II a III a jednoho e-learningových kurzů SAS. Prvním deseti studentům, kteří úspěšně splnili všechny podmínky, byly certifikáty předány v roce 2013. V letošním roce se k nim přidalo dalších 10 studentů a absolventů demografie.

Na konci září 2014 tak certifikát získali: Michaela Šimečková, Kateřina Válková (studentky doktorského studia Demografie), Barbora Čadyová, Markéta Čejková, Dan Kašpar, Anna Krejčí, Barbora Laušmanová, Nguyen Thuy An, Tereza Pachlová a Michal Pražák (studentky nebo čerstvé absolventky a absolventi navazujícího magisterského studia Demografie).

.

. .

Jménem katedry demografie a geodemografie všem přejeme, aby jim SAS certifikát přinesl užitek a zajímavé nabídky z praxe, a hodně úspěchů v další práci se software SAS.

Pokud máte zájem o získání certifikátu, informujte se na webu SAS Institute a u svých vyučujících a školitelů.

Publikováno: Pondělí 06.10.2014 00:00