Přednášky a prezentace pro školy a veřejnost

V souvislosti se zavedením distanční výuky během podzimu 2020 jsme se snažili vytvořit materiály, které mohou třeba i takovou situaci alespoň částečně usnadnit. Budou však k dispozici i nadále, pro využití na jakékoli úrovni nebo typu škol, vč. studentů demografie nižších ročníků.

Online přednášky zdarma k dispozici:

• kompletní seminář Co lze vyčíst z populační pyramidy formou videa - v minulých letech byl kontaktní formou opakovaně uskutečňován na středních školách nebo fakultních akcích pro veřejnost. Časová náročnost: cca dvě vyučovací hodiny
  • výukové video Konstrukce populační pyramidy v MS Excel - časová náročnost: cca 15 minut

Pokud máte o kterýkoli materiál zájem, kontaktuje nás e-mailem (klara.hulikova@natur.cuni.cz nebo vondrasm@natur.cuni.cz) a obratem obdržíte webové odkazy s přístupem k videím.

Publikováno: Pondělí 19.10.2020 21:00