Předávání Studentských certifikátů SAS studentům a absolventům oboru Demografie

Studenti vysokých škol zapojených do akademického programu SAS mají již několik let možnost získat certifikát prokazující získané znalosti softwaru SAS.
Čas 30.10.2015
od 13:00 do 14:00
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Certifikáty uděluje společně vysoká škola a SAS Institute ČR. V rámci Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze jsou každoročně předávány tyto certifikáty v rámci katedry demografie a geodemografie. Pro jejich získání musí studenti absolvovat tři předměty Demografické aplikace SAS I, II a III a alespoň jeden e-learningový kurz SAS. V letošním roce se novými držiteli certifikátu stanou (v abecedním pořadí) Alena Bednářová (e-learningový kurz SAS SQL: Essentials), Oldřich Hašek (Statistics 1: Introduction to ANOVA, Regression, and Logistic Regression), David Liguš (SAS Programming 1: Essentials), Barbora Musilová (SAS SQL: Essentials), Petra Raymanová (Statistics 1: Introduction to ANOVA, Regression, and Logistic Regression) a Šárka Šustová (SAS Programming 1: Essentials a SAS Programming 2: Data Manipulation Techniques).

Jménem katedry demografie a geodemografie si dovolujeme všem oceněným pogratulovat a zároveň pozvat i ostatní studenty či pedagogy zajímající se o SAS nebo SAS certifikáty na předávání certifikátů, které se koná dne 30. října 2015 od 13:00 hod. v učebně Z1.

Publikováno: Úterý 20.10.2015 21:00