Předávání Studentských certifikátů SAS 2016

Katedra demografie a geodemografie Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy a SAS Institute Česká republika si Vás dovolují pozvat na Předávání Studentských certifikátů SAS 2016.
Čas 22.09.2016
od 15:00 do 16:00
Přiložený soubor: Pozvanka_SAS_Certifikaty.pdf
Přidat událost do kalendáře Google
vKalendář (Windows, Linux)
iCal (Mac OS X)

Předávání studentských certifikátů se uskuteční ve čtvrtek 22. září 2016 od 15:00 hod. v učebně Z1 (Albertov 6, 2. patro).

Kromě letošních držitelů certifikátů je akce otevřená i všem zájemcům z řad studentů PřF UK, kteří se tak mohou dozvědět více o možnostech spolupráce se SAS Institutem ČR, získání Studentského SAS certifikátu, zaměstnání s využitím SAS nebo o dostupných bezplatných e-learningových kurzech SASu.

Studentské certifikáty SAS

Studenti vysokých škol zapojených do akademického programu SAS mají možnost získat certifikát prokazující získané znalosti softwaru SAS. Certifikáty uděluje společně vysoká škola a SAS Institute ČR a podmínky jsou upraveny podle studijních plánů jednotlivých škol. Společná je povinnost absolvovat některé kurzy se SAS, které jsou vyučované na příslušné vysoké škole, a absolvovat e-learningová školení SAS, která jsou pro studenty zdarma.

V případě zájmu účastnit se předávání Studentských SAS certifikátů si prosím včas rezervujte své místo (kapacity učebny jsou velmi omezeny) na e-mailu klara.hulikova@natur.cuni.cz.

Publikováno: Úterý 13.09.2016 20:00