Nominace závěrečných prací na cenu rektorky a cenu děkana

Vědecká rada geografické sekce nominovala na svém říjnovém zasedání diplomovou práci E. Waldaufové na cenu rektorky a práci E. Ukolové na cenu děkana. Studentkám držíme pěsti, aby své oprávněné nominace přetavily ve finální ocenění.

Nominace VRGS na cenu rektorky (Cena prof. Engliše):

WALDAUFOVÁ, Eva. Asistovaná reprodukce v Česku: sociodemografické souvislosti vybraných léčebných metod. Praha, 2022. Diplomová práce. Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta, Katedra demografie a geodemografie. Vedoucí práce Šťastná, Anna.

Nominace VRGS na cenu děkana (kategorie diplomové práce)

UKOLOVA, Elizaveta. Analýza vztahů mezi vícečetnými příčinami smrti aplikací metod analýzy sítí. Praha, 2022. Diplomová práce. Univerzita Karlova, Přírodovědecká fakulta, Katedra demografie a geodemografie. Vedoucí práce Burcin, Boris.

Publikováno: Neděle 16.10.2022 17:00